Posted on Leave a comment

Oryginalne pomysł na upominki reklamowe – personalizowane pałeczki do sushi

Oryginalne pomysł na upominki reklamowe - personalizowane pałeczki do sushi

Znalezienie interesującego prezentu dla kontrahenta czy pracowników, nagrody w konkursie dla klientów czy też gratisu dodawanego do produktów może być trudne. Gadżetów do dyspozycji jest mnóstwo, a wśród tych najpopularniejszych kubki, długopisy, smycze czy koszulki. Gdy jednak chodzi o bardziej oryginalny upominek, w takim przypadku warto myśleć nieschematycznie – gdy chodzi o produkty orientalne, doskonałym wyborem będą pałeczki do sushi z personalizacją.

Dlaczego warto wybrać pałeczki?
Sushi w ostatnich latach stało się jedną z najpopularniejszych potraw kuchni świata w Polsce. O jego powodzeniu świadczą miedzy innymi liczne restauracje oferujące ten dalekowschodni przysmak, gotowe zestawy do kupienia nawet w dyskontach, a także łatwo dostępne produkty do samodzielnego przygotowywania tego przysmaku. Często jednak powstaje problem z zakupieniem pałeczek – można dostać je w restauracji lub razem z zestawem kupionym w sklepie, ale są to pałeczki bambusowe – najtańsze i zasadniczo przeznaczone do jednorazowego stosowania. Właśnie dlatego pałeczki do sushi mogą być świetnym pomysłem na upominek reklamowy, a dodatkowa personalizacja sprawi, że będą jeszcze cenniejsze.

Grawerowane pałeczki z dedykacją
Na pałeczkach można wygrawerować różnego rodzaju napisy i grafiki – osobno na każdej z nich, dlatego można stworzyć oryginalny zestaw zgodnie ze swoimi indywidualnymi preferencjami. Zwykle na jednej pałeczce można umieścić do 32 znaków, a także dodać symbol graficzny, na przykład znak Kanji, symbole szczęścia, znaki horoskopu. Do wyboru są także różne czcionki. Grawerunek można wykonać na pałeczkach drewnianych lub metalowych – ze stali szlachetnej. Do pałeczek można też dokupić dekoracyjne woreczki ochronne.

Personalizowane pałeczki z grawerunkiem można wykonać jako indywidualne – w jednym czy kilku egzemplarzach, ale również można zamówić je w większych ilościach, na przykład po kilkadziesiąt czy kilkaset egzemplarzy z tym samym grawerunkiem. Ta druga opcja najczęściej wybierana jest w przypadku większych akcji marketingowych, na przykład wtedy, gdy pałeczki dodawane są do produktów czy mają stanowić nagrodę w konkursie. Z takiej opcji korzystają również restauracje i bary sushi – wtedy grawerowane pałeczki z nazwą ich lokalu może stanowić elegancki dodatek zastawy.

Gdzie kupić pałeczki reklamowe z grawerunkiem?
Pałeczki personalizowane można zakupić głównie w firmach, które dysponują odpowiednim zapleczem do ich realizacji. Ceny usługi zależne są w szczególności od rodzaju pałeczek oraz od ich liczby – w przypadku większych zamówień można liczyć na dodatkowe rabaty.

W produkcji personalizowanych pałeczek do sushi specjalizuje się firma Orient Deco – w jej asortymencie znajduje się szeroka gama tych akcesoriów, między innymi pałeczki z drewna laminowanego, stali szlachetnej, srebra. Na wielu z nich można wykonać także napisy oraz grafiki, na przykład znaki chińskiego horoskopu czy znaki Kanji. Na stronie internetowej firmy dostępny jest specjalny kreator pałeczek. Z pełną ofertą pałeczek reklamowych Orient Deco można zapoznać się na stronie: http://www.orientdeco.pl/paleczki-jako-upominki-reklamowe,pages,17.php.

Polecany poradnik - zawiera wzory i przykłady
Zobacz spis treści (PDF)

Jak szybko napisać plan marketingowy (EBOOK)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *