Posted on Leave a comment

Personalizacja prezentów i produktów reklamowych

Personalizacja prezentów i produktów reklamowych

Spersonalizowane prezenty są znacznie bardziej cenione niż produkowane hurtowo upominki z okazji Dnia Babci, Walentynek, ślubu czy urodzin. Nic więc dziwnego, że dużą popularnością cieszy się oferta agencji reklamowych umożliwiających zamówienie gadżetów z dowolną grafiką czy napisem. Takie rozwiązanie sprawdza się bowiem nie tylko w przypadku firm, które zamawiają personalizowane produkty reklamowe, lecz także osób prywatnych szukających oryginalnych i kreatywnych prezentów. Sprawdź, jakie usługi cieszą się największą popularnością wśród biznesowych i prywatnych klientów agencji reklamowych.

Grawerowanie laserowe

Mimo iż grawer kojarzy się głównie z biżuterią, jest to jedna z najpopularniejszych usług reklamowych. Grawerowanie jest metodą pozwalającą na wytwarzanie trwałych grafik i liter na dowolnej powierzchni, m.in. stali, akrylu, PVC, plexi, styropianie, gumie, winylu, kompozycie, drewnie, szkle, skórze czy ceramice.

Klienci decydujący się na grawerowanie najczęściej zamawiają trofea sportowe (np. Bieg Sądecka Dycha, Nowy Sącz 2020), długopisy z logo firmy, szyldy, upominki ślubne dla gości oraz wszelkiego rodzaju dedykacje, na przykład na stalowych zapalniczkach czy skórzanych okładkach notesów/kalendarzy.

Grawerowanie jest estetyczne, trwałe i precyzyjne, a przy tym nie powoduje pęknięć, odkształceń czy zarysowań. Do zalet grawerowania zaliczamy także możliwość wykorzystania dowolnego wzoru, m.in. liter, grafik, szlaczków czy gradientów. Grawer jest elegancki i efektowny, co bezpośrednio wpływa na jego popularność.

Druk UV

Do produkcji nadruków UV wykorzystuje się promieniowanie ultrafioletowe, dzięki czemu druk UV jest nie tylko trwały, lecz również odporny na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Za pomocą druku UV można stworzyć efektowne nadruki na dowolnych płaskich powierzchniach, takich jak szkło, plexi, dibond, styrodur, styropian czy folia.

Druk UV pozwala nadrukować cienką warstwę kolorowego plastiku, a efekt przypomina wydruk na drukarce atramentowej – z tą różnicą, że możemy drukować na różnorodnych materiałach, a w trakcie całego procesu nie wytwarzają się żadne zapachy czy szkodliwe substancje.

Druk UV często wykorzystuje się do produkcji obrazów, fototapet, szyldów i upominkowych tabliczek na szkle. Ta metoda znajduje swoje zastosowanie w aranżacji biur oraz mieszkań i świetnie sprawdza się w produkcji wodoodpornych grafik kuchennych ze szkła, które umieszcza się nad blatem lub zlewozmywakiem.

Personalizacja prezentów i produktów reklamowych

Duże litery XXL

Od kilku sezonów duże litery XXL nie mają sobie równych podczas wszelkiego rodzaju eventów – zarówno tych biznesowych, jak i prywatnych. Jest to efektowny element dekoracyjny, który można wykorzystać podczas wesela (np. napis LOVE), zjazdu absolwentów (np. MATURA 2010), dni miasta (np. NOWY SĄCZ) i innych uroczystości.

Duże litery wykonuje się najczęściej z wytrzymałego styropianu premium lub styroduru, dzięki czemu nadają się one do użytku zewnętrznego. Napisy z dużych liter XXL przyciągają uwagę i bardzo często są wykorzystywane podczas sesji zdjęciowych. Z tego samego materiału można również wykonać wytrzymałe gadżety XXL do fotobudek.

Maksymalne wymiary liter XXL to 100 cm grubości i 200 cm wysokości. Duże litery można dodatkowo ozdobić za pomocą druku UV, farby, drewna HDF, sklejki lub plexi z efektem lustra. W kwestii ozdób warto zaufać doświadczonej agencji reklamowej, która z pewnością doradzi najlepszy wybór i przed realizacją zamówienia prześle nam projekt do akceptacji.

Polecany poradnik - zawiera wzory i przykłady
Zobacz spis treści (PDF)

Jak szybko napisać plan marketingowy (EBOOK)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *