Posted on Leave a comment

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze

Sprzedaż towarów i usług nie polega wyłącznie na ich opisaniu na stronie internetowej, czy ułożeniu na sklepowej półce. Chcąc dotrzeć do jak największej liczby potencjalnych klientów, warto zadbać o odpowiednią ekspozycję towaru. Do tego służą systemy wystawiennicze. Na czym to dokładnie polega? Jak wyglądają takie systemy oraz kiedy i gdzie ich stosowanie jest najbardziej opłacalne? Zapraszamy do zapoznania się z dalszą częścią naszego artykułu.

Systemy wystawiennicze
Tego typu rozwiązania doskonale sprawdzają się zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i podczas wystaw i imprez targowych. W sklepach najczęściej stosuje się:

– reklamowe regały na produkty

Są to konstrukcje najczęściej z kartonu lub grubej tektury z nadrukami producenta danego produktu. Z założenia taki regał ma przyciągnąć uwagę kupujących. Jest to szczególnie popularna forma reklamy stosowana przez producentów kosmetyków oraz zdrowej żywności. Niekiedy regały wykonane są z tworzywa sztucznego.

– roll – upy

Takie rozwiązanie przeznaczone jest głównie dla firm świadczących usługi. Bardzo często roll – upy można spotkać podczas targów, szkoleń prowadzonych przez reklamującą się firmę czy konferencji. Duży banner informacyjny, który można łatwo zwinąć i rozwinąć jest łatwy w transporcie i jednocześnie trudno go nie zauważyć. W sklepach można spotkać roll – upy na stanowiskach promocyjnych podczas tego typu akcji.

– stojaki na ulotki

Takie rozwiązanie również zwraca na siebie uwagę. Ze stojaków reklamowych na ulotki korzystają głównie firmy reklamujące się w aptekach oraz firmy turystyczne. Odpowiednio wyeksponowane ulotki są zdecydowanie częściej zabierane przez potencjalnych klientów.

– systemy outdoor

To rozwiązanie dla firm, które mają możliwość promowania się na zewnątrz. Wysokiej jakości flagi promocyjne czy bannery reklamowe mogą przykuć uwagę potencjalnych klientów, którzy nawet nie muszą wejść do naszego budynku. Dzięki temu jeszcze bardziej zwiększamy szansę na znalezienie nowych klientów.

Systemy wystawiennicze to jeden z najważniejszych sposobów budowania wizerunku swojej marki. Dzięki takim systemom mamy możliwość dotarcia do jeszcze większego grona klientów.

Polecany poradnik - zawiera wzory i przykłady
Zobacz spis treści (PDF)

Jak szybko napisać plan marketingowy (EBOOK)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *