Posted on Leave a comment

Sellizer – zwiększ zyski ze sprzedaży w swojej firmie

Sellizer - zwiększ zyski ze sprzedaży w swojej firmie

Rynek sprzedaży internetowej, czyli szeroko rozpowszechniona branża e-commerce przeżywa prawdziwy rozkwit. Okazuje się jednak, że w obliczu zaciętej konkurencji, przedsiębiorcy, którym zależy na powiększeniu zysków, muszą poszukiwać nowoczesnych i o wiele lepiej zoptymalizowanych rozwiązań. Wsparcie sprzedaży staje się w obecnej rzeczywistości już prawdziwym standardem. Rynek oferuje wiele narzędzi sprzedażowych, z których każde ma swoje wady oraz zalety. Jednak jeśli przedsiębiorcom zależy na znacznie większe efektywności i możliwościach, wówczas powinni oni zwrócić uwagę na Sellizer. W czym może to narzędzie pomóc?

Czym jest narzędzie Sellizer?

Sellizer jest niezwykle kompleksowym narzędziem, którego głównym zadaniem jest optymalne wsparcie procesów sprzedażowych. Co więcej narzędzie to cechuje się niezwykle rozbudowaną funkcjonalnością, dzięki czemu można mieć pełną kontrolę nad sprzedażą nawet w momencie, kiedy jest ona prowadzona wielokanałowo. Sellizer oferuje przedsiębiorcom:

  • wskaźnik oceny szans na wygranie oferty wraz z elementami AI- dzięki temu przedsiębiorcy będą mogli z łatwością ocenić i rozróżnić, którzy klienci są faktycznie zainteresowani rozesłanymi ofertami, a którzy raczej nie zdecydują się na skorzystanie z nich. Dzięki temu będzie można skupić się jedynie na najbardziej obiecujących szansach sprzedażowych i nie tracić czasu na te, które i tak nie przyniosą firmie zysku.
  • monitoring otwieralności e-mail- z pewnością każdy z przedsiębiorców zna sytuację, kiedy upragniona odpowiedź od klienta nie nadchodzi. Jednak czy rzeczywiście mail z ofertą został przez niego otworzony? Dzięki funkcjonalnemu monitoringowi narzędzia Sellizer przedsiębiorca nie będzie musiał się już dłużej nad tym zastanawiać. Narzędzie poinformuje go bowiem, który mail do klienta został przez niego otwarty, a który niestety nie dostąpił tego zaszczytu.
  • statystyki w czasie rzeczywistym- opóźnione w czasie dane ze statystyk są największym wrogiem sukcesywnej sprzedaży. Narzędzie Sellizer oferuje więc funkcjonalność polegającą na statystykach w czasie rzeczywistym. Co więcej, będą one odświeżane z częstotliwością co 5 sekund, by zapewnić stały dopływ ważnych danych.
  • analiza ofert- pozwoli na to, by uzyskać dokładne dane odnośnie tego, jak długo klient przeglądał daną ofertę, a także ile czasu poświęcił na konkretną stronę. Dzięki temu będzie można przeanalizować ich efektywność i być może wprowadzić pewne udoskonalenia.
  • powiadomienia o otwarciu oferty- przedsiębiorcy będą na bieżąco informowani o tym, czy klient już zdążył zapoznać się z przesłaną mu ofertą.

Sellizer i możliwości integracyjne

Każda firma doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że wszystkie poszczególne procesy i systemu muszą być ze sobą sprawnie zintegrowane. Tylko wtedy będzie możliwość zachowania pełnej kontroli nad tym, co dzieje się przedsiębiorstwie. Wobec tego narzędzie Sellizer umożliwia pełną integrację z istniejącym już w firmie systemem CRM, a także pocztą e-mail. Jednak to nie wszystko, gdyż bez problemu będzie można to narzędzie zintegrować również z Comarch ERP czy CallPage, które wykorzystywane jest by przyspieszyć kontakt klienta z firmą. Nie można także pominąć możliwości wykorzystania API Sellizer, który łączy w sobie praktycznie wszystkie niezbędne narzędzia, do efektywnego zarządzania procesami sprzedaży, a także tworzenia projektów. Bez wątpienia narzędzie do wsparcia sprzedaży Sellizer może relatywnie przyczynić się do zwiększenia zysków przedsiębiorstwa w zakresie sprzedaży, a także do zautomatyzowania wielu procesów w firmie.

Polecany poradnik - zawiera wzory i przykłady
Zobacz spis treści (PDF)

Jak szybko napisać plan marketingowy (EBOOK)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *