Posted on Leave a comment

Żywność, Rynek, Usługi

Koło naukowe przedsiębiorczości PROFIT działające przy Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie ma przyjemność zaprosić Państwa na I Ogólnopolską Konferencję Naukową Studentów i Doktorantów “Przedsiębiorczość w Nauce i Praktyce”, która odbędzie się 28 września 2017 r. w gmachu wydziału.

Celem konferencji będzie wymiana poglądów i idei młodych naukowców z całej Polski, a także możliwość nawiązania współpracy naukowej między uczelniami i ośrodkami akademickimi. Zakres tematyczny konferencji obejmuje zagadnienia związane z szeroko pojętą tematyką przedsiębiorczości i prowadzenia działalności gospodarczej w różnych ujęciach badawczych, włączając aspekty ekonomiczne, zarządcze, marketingowe, prawne i rynkowe.

Zakres tematyczny konferencji obejmuje zagadnienia związane z szeroko pojętą tematyką przedsiębiorczości i prowadzenia działalności gospodarczej w różnych ujęciach badawczych, włączając aspekty ekonomiczne, zarządcze, marketingowe, prawne i rynkowe.

Podczas konferencji uczestnicy będą mieć możliwość zaprezentowania wyników badań w postaci komunikatów ustnych oraz plakatów naukowych.

Patronat honorowy obejmie Pani prof. dr hab. Krystyna Gutkowska, Dziekan Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji.

Wstępny harmonogram konferencji:

9:00-9:30 Rejestracja uczestników

9:30-10:00 Otwarcie konferencji i wykład inaugurujący (Aula)

Sesje tematyczne
(mniejsze sale, po 6 wystąpień w każdej sesji, 12 min. prezentacja+3 min. dyskusja)

10:15- 11:45 sesje tematyczne Część I

11:45-12:00 Przerwa kawowa

12:00-13:30 sesje tematyczne Część II

13:30-14:30 Obiad

14:30- 16:00 sesje tematyczne Część III

16:00-16:30 Zakończenie konferencji i wyróżnienie wystąpień

Zgłoszenia przyjmowane będą do 10 września.

Zobacz
Ogłoszenie o konferencji

Polecany poradnik - zawiera wzory i przykłady
Zobacz spis treści (PDF)

Jak szybko napisać plan marketingowy (EBOOK)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *